• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » СЕРВЕРА Counter Strike 1.6 CS.COBRA.LV » Заявка на Aдмина (CS 1.6 сервера) » Del-T acc @ Pub
Del-T acc @ Pub
NeilM Дата: Суббота, 22.08.2009, 20:35 | Сообщение # 1

Сообщений: 2
Репутация: 0
Награды: 0

1 16 Gadu , zaļa acu krāsa , vīrietis
2 GBears // Del-T
3 Nu 30 stundas ir - http://cs.cobra.lv/stats/index.php?q=GBears+%2F%2F+Del-T
4 Serverī - 4-7 stundas , spektatoros 2-3 stundas
5 10-15 raundus
6 Jūsu serveris man liekas diezgan labs un foršs. 1. Plaginu dēļ. 2. Spēlētāju dēļ.
Mani par adminu vajadzētu izvēlēties , jo 1. Es runāju gan latviski ( daudzi līdzšinējie admini nerunā ), gan krieviski. Ir liela pieredze ar cs un administrēšanu. Esmu pacietīgs un ilgi varu vērot kādu spēlētaju , vai viņam ir chiiti vai nav.
7 Čīti - Papildierīces kuras palīdz spēlēt spēlētājiem
Administrātors - Uztur serveri kārtībā , vēro , vai nav Čīteru u.tml.
Spēlētājs - Servera apmeklētājs un spēlētājs. Jāievēro servera noteikumi neskatoties uz to vai tie ir lasīti vai nav.
8 Būs mazāk Čītošanas gadījumu , lamāšanās tiks pamazināta , par Team Flash tiks sodīti. Būs arī kāds cilvēks kurš forumā var atbildēt arī latviešu valodā.
9 Nu esmu redzējis LUC6IJ un īsti nevienu citu arī nē , jo neesmu redzejis , ka kāds admins vispār kautko darītu.
10 cs.Fil*.lv
cs.squa*.lv
css.squa*.lv
surf.squa*.lv
csdm.bage*.lv
11Protams!
12 Vēlos būt par adminu Pub serverī.
13 Jā , Protams.
14.
> За что можно применить SLAP на нашем сервере? - Afk , Camp , Base Camp , Misijas nepilīšana
> Nesapratu jautājumu , bet šķiet atbilde - Nē.
> Protams , nē!
> Uzrakstīt amx_ip nokopēt visu spēlētaju IP saglabāt notepad failā ja nu gadijumā kāds ar Čīties aizbēg no servera. Pēctam ieet specos paskatīties labākos spēlētajus un tad var spēlēt.
> Sākumā uzrakstīt komandu amx_screen niks 10 ( ja tāda komanda ir ) un tad amx_ban 0 niks Cheating .

Tātad ar cieņu ,
Del-T.

P.S. Ceru ka sapratāt latviski :P

( )
Aleksandr_P Дата: Суббота, 22.08.2009, 21:40 | Сообщение # 2

Сообщений: 1004
Репутация: 133
Награды: 45

par Team Flash tiks sodīti - nevar par to sodit

Būs arī kāds cilvēks kurš forumā var atbildēt arī latviešu valodā - mums tadi ir , lu46ij runa un raksti latviski

> За что можно применить SLAP на нашем сервере? - Afk , Camp , Base Camp , Misijas nepilīšana - slap aizslegts musa serveri

amx_ban 0 niks Cheating - mums amx bans web banosana vai amx_banip

par parejo ok , ja nepreti iedot 2ls menesi uz serveri ka dari visi admini tad dabuji acc uz visos 4 serveros. atvaino par kludiem, esmu krievs

( )
NeilM Дата: Суббота, 22.08.2009, 21:59 | Сообщение # 3

Сообщений: 2
Репутация: 0
Награды: 0

Nu ceichas nemogu datv eti 2 lati. Mne denbgi dajut na 16 septembri i togda toka mogu datb eti 2 lati iz internet bank.

A nu tak prosta seichas ne,ozit? Ili nada cna4alo datv eti 2 lati?

( )
LU46IJ Дата: Среда, 26.08.2009, 19:57 | Сообщение # 4

lu46ij
Сообщений: 458
Репутация: 40
Награды: 4

Mans viedoklis par tewim shaubigs ta ka tew tikai 16 gadi es varu protams iedot savu Rec bet ja Cobra saka vienu tad saka un nekas nemainisies :)

!BesT of The BesT!

Сообщение отредактировал LU46IJ - Среда, 26.08.2009, 20:03
( Латвия )
Форум » СЕРВЕРА Counter Strike 1.6 CS.COBRA.LV » Заявка на Aдмина (CS 1.6 сервера) » Del-T acc @ Pub
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: